Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių nuoma Vilniuje - skambinkite 8 645 43456 Jūsų patikimas partneris baidarių nuomai Vilniuje. Dirbame visus metus, jei tik upės neužsitraukusios ledu.

Category: Įdomybės

Studentiška vasaros pramoga

Erasmus studentai ir baidarėsNemažai studentų, ypač atvykusiu iš toliau, sunkiai sugalvoja, ką veikti vasaros metu, kuomet daugelis studentiškų pramogų baigiasi. Mes siūlome baidarių nuomą Vilniuje ir greta jo. Dideliems būriams studentų puikiai tinka plaukimai Nerimi, o ekstremalesnių pojūčių ar labiau patyrę irkluotojai kviečiami išmėginti plaukimą Vilnele.

Baidarių nuoma Vilniuje neapsiriboja tik šiomis upės. Pietinėje ir pietrytinėje miesto dalyje teka Vokė – dar viena upė Vilniuje, kuri puikiai tinka plaukimui baidarėmis. Tiesa, tai kiek ekstremalesnė, tačiau kartu ir nuobodesnė upė, tekanti ne ypatingai vaizdingomis vietomis, tolokai nuo miesto centro, tad šią upė siūlome tik tiems studentams, kurie jau gana gerai susipažinę su Vilniumi ir nori pamatyti neatrastas, turistų ir svečių nelankomas Vilniaus vietas.

Prišvartuotos baidarėsVasaros metu ištuštėjus universitetams ir bendrabučiams kolegų plaukimui rasti gali būti sunkiau, tačiau siūlome nenusiminti – nesunkiai rasime Jums kompaniją, jei jaučiate, kad norite prisijungti prie didesnio būrio irkluotojų. Tai ne tik maloniau, įdomiau, bet kartu ir galimybė užmegzti naujas pažintis, sutikti įdomių žmonių, su kuriais galimas puikus pokalbis visos kelionės baidarėmis metu. Studentui tai puiki galimybė susipažinti ir su potencialiu darbdaviu – baidarėmis plaukia ir aukštas pareigas užimantys asmenys, ir verslo atstovai, ne tik studentai, nors tai ir labai nebrangi pramoga pačiame sostinės centre.

Studente, jei neturi ką veikti, įkalbink draugą ir leiskitės į plaukimą baidarėmis jau šiandien! Su mumis draugauja ERASMUS programos studentai, kurie pernai mėgavosi labai puikiu plaukimu Vilniuje.

 

Ar žiema reiškia, kad baidarių nuoma Vilniuje ilsisi? Ne!

Vilnelė žiemąIškritęs pirmasis sniegas praneša, kad artėja žiema. Nors baidarių nuoma dažniausiai yra vasariška pramoga, kuri labiausiai žavi karštomis ir saulėtomis dienomis, tikri entuziastai į vandenį savo ar nuomotas baidares leidžia ir žiemos metu, kuomet pasirodo sniegas. Vis tik, nepatyrusiems baidarių mėgėjams nesiūloma leistis į plaukimą žiemos metu.

Pasirinkusiems baidarių nuomą Vilniuje žiemos metu reikėtų žinoti keletą esminių dalykų. Visų pirma, į kelionę būtina pasiimti hermetinį maišą, kuriame būtų pakaitiniai drabužiai bei vaistinėlė. Nors statiškai apvirtimų nėra daug, reikia būti atsargiems ir pasiruošusiems. Be viso to, būtina su savimi turėti ir šiltų gėrimų (geriausia arbatos), pasirūpinti įvairiomis priemonėmis greitesniam sušilimui.

Plaukimo žiemą metu šaltis dažniausiai nėra pats baisiausias Jūsų priešas. Daug labiau šaldo ir priverčia nemaloniai pasijausti vėjas bei drėgmė. Todėl būtina kruopščiai apsaugoti rankas bei veidą, nepamiršti kaklo pridengti šaliku – taip išvengsite nušalimo grėsmės.

Žiemos metu siūlome baidarių nuomą Vilniuje Vilnelės arba Neries upėmis. Neris yra puikiai tinkama žiemos plaukimams, nes čia dar mažesnė rizika išvirsti iš baidarės ir nemaloniai sušlapti bei sušalti, tuo tarpu Vilnelė žiemą neatpažįstamai pasikeičia ir priverčia kaip reikiant pasistengti ir pasportuoti, tad žiemos šalčiai Jums nebus baisūs. Žinoma, plaukimui Vilnele žiemą reikia būti pasiruošus, mokėti gerai valdyti baidarę.

Siūlome pasimėgauti nuotaikingu filmuku apie plaukimą Vilnele žiemos metu. Tiesa, kalendorius jau rodė pavasarį, tačiau  2013 metais žiema kaip reikiant užsitęsė…