Baidarių nuoma Nerimi.

Baidarių nuoma Vilniuje neatsiejama nuo plaukimo Nerimi. Yra kelios galimybės, kurias siūloma išmėginti renkantis aktyvų laisvalaikį. Mažiau patyrusiems baidarių irkluotojams siūlome rinktis neilgą, vienos dienos plaukimą Nerimi nuo Verkių malūno iki Baltojo tilto pievos. Kiek labiau pasitikintiems savo jėgomis vertėtų rinktis ilgesnį plaukimą nuo Ožkinių. Tuo tarpu tiems, kurie jau yra valdę baidarę ar nori daugiau įspūdžių, kuo puikiausiai tiks visos dienos maršrutai baidarėmis nuo Nemenčinės ar iki Stirnių, Vievio.

Baidarės Nerimi plaukia ypač lengvai, nes čia nėra gamtos sukurtų kliūčių, kurių pilnos kitos upės. Tai plati, srauni, bet kartu ir saugi upė, kuri siūloma ramesnio poilsio mėgėjams ar šeimoms, norinčioms išmėginti plaukimą su vaikais.

Plaukdami Neryje vienu metu galėsite mėgautis gamtos apsuptimi, o staiga iš už vingio išlįs Vilniaus miestas, jo įspūdingas, į UNESCO sąrašą įtrauktas senamiestis, kurį išduoda bažnyčių bokštai ir raudoni stogai. Norite pamatyti kitokį Vilnių? Pamėginkite plaukti baidarėms Nerimi.

Baidarių nuoma Vilniuje siūloma ne tik Nerimi, bet ir Vilnele, kuri skirta aktyvesnio plaukimo mėgėjams. Jei plaukimas Nerimi pasirodė per ramus – Vilnelė Jums kaip tik!

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Baidarių nuoma Nerimi

 

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją. Tačiau ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ). Viso to reikia, kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !

O čia įrodymas, kad plaukiame net ir žiemą !