Baidarių nuoma Vilniuje – Voke. 

Vokė − upė pietryčių Lietuvoje, Neries kairysis intakas.

Didžiausi intakai: Krempė, Asdrė (dešinieji), Rudamina (kairysis).

Ties Mūrine Voke ir ties Grigiškėmis Vokė patvenkta . Didžioji vagos dalis sureguliuota. Įsteigtas Vokės hidrografinis draustinis ir Vokės senslėnio šlaitų geomorfologinis draustinis.

Gyvenvietės prie Vokės: Papiškės, Melekonys, Pagiriai, Vaidotai, Baltoji Vokė, Vilnius (Vaidotai, Kazbiejai, Trakų Vokė, Gureliai, Liudvinavas, Mūrinė Vokė), Grigiškės, Salos.

Baidarių nuomą Vokėje siūlome jau ne vienerius metus. Ši upė ties Grigiškėmis turi bene vienintelę Lietuvoje sportinio kalnų slalomo atkarpą, kuris išties yra srauni ir įdomi.

Plaukėte  Vilnele ir norite kažko naujo? metas išbandyti Vokę !  Garantuojame, š upė Jus nustebins !

Nuomos kaina: nuo 20 Eur /asmeniui

 

Baidarių tipai: Vienvietės bei dvivietės (esant nelyginiam grupės dydžiui vienvietę badarę nuomojame už tą pačią kainą)
Sutikimo vieta: FORUM PALACE apatinė automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga: Grigiškės
Trukmė: Sutartinai 2h., 4h. ar ilgiau
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma
Grupės dydis: NERIBOJAME

 

Plaukimus baidarėmis organizuojame visus metus. Pas mus nėra blogo oro, tad baidares plaukiant Vilniuje ir aplinkinėse upėse galite sutikti tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !