Baidarių nuoma Vilnele.

Plaukimas baidarėmis Vilnele vilioja patyrusius plaukikus bei tuos, kurie nori pamatyti kitokį Vilnių, praplaukti gražiausias sostinės vietas. Kiekvieno plaukimo metu patirsite daugybę malonių nuotykių, pajusite ryškų skirtumą tarp miškingų Vilnelės krantų Vilniaus rajone ir civilizacijos pakeistos upės pačiame mieste. Be to, pamatysite, kad baidarių nuoma Vilniuje yra ne tik įmanoma, bet ir įdomi!

Plaukdami baidarėmis Vilnele galėsite išvysti įspūdingąją Pūčkorių atodangą, pasimėgauti upės vingiais Pavilnių regioninio parko teritorijoje ir visai čia pat įplauksite į atskira respublika laikomą Užupį. Užupis baigiasi ir prasideda nuostabiai atnaujintas Bernardinų sodas, anksčiau vadintas Sereikiškių parku, į kurį galėsite žvilgtelėti iš baidarės. Įplaukę į Nerį užbaigsite savo nuotykių ir puikių vaizdų kupiną kelionę bei galėsite imti planuoti naująją.

Siūlome Vilnele plaukti tiek vieną, tiek dvi dienas – abi kelionės turi savitų privalumų. Vienos dienos kelionė puikiai tinka norintiems puikiai praleisti laiką su kolegomis ar šeima, o štai dviejų dienų kelionė suteikia galimybę prisiminti savo palapinės statymo, laužo kūrimo ir kitus iškylavimo sugebėjimus.

Maršrutai Vilnele

  1. Belmontas – Baltasis tiltas (trumpiausias maršrutas)
  2. Naujoji Vilnia – Baltasis tiltas (baidarių maršrutas pusdieniui)
  3. Mickūnai – Vilnius (visos dienos maršrutas)
  4. Lavoriškės – Vilnius (visos dienos prailgintas maršrutas)
  5. Kena – Vilnius (dviejų dienų maršrutas su nakvyne)

Susidomėjote plaukimu Vilnele? Susisiekite ir užsakykite reikiamą kiekių baidarių jau dabar! Negalite išsirinkti maršruto savo plaukimui? Mes Jums padėsime!

Siūlome pasidomėti ir plaukimu Neries upe – tai ramiausia upė, kuria siūloma baidarių nuoma Vilniuje.

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Baidarių nuoma Vilnele

 

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją. Tačiau ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ). Viso to reikia, kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !

O čia įrodymas, kad plaukiame net ir žiemą !