Baidarė. Vilnius. Trinapolio bažnyčiaPavasario pabaiga jau visai ne už kalnų, o tuomet aktyviai prasidės baidarių nuomos bumas tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. Dėl šios priežastis, visi, kurie trokšta ramaus pasiplaukiojimo baidarėmis Nerimi, Vilnele ar kitomis upėmis turėtų suskubti.

Gegužės mėnuo kiek vėsokas, tačiau puikiai tinkamas baidarių nuomai, tereikia kiek šilčiau apsirengti ir nepamiršti termoso su arbata. Lietaus tikimybė gegužės mėnesį netgi mažesnė už rugpjūtį, o nedidelis baidarių pramogos apkrovimas leidžia rezervuoti laivelius likus vos porai dienų iki numatomo plaukimo, tai suteikia galimybę pamatyti gana tikslią tos dienos oro prognozę ir pasirinkti geresnę dieną. Visgi, gegužės jau daug neliko, ypač jei plaukimui Jums tinka tik savaitgaliai.

Dar vienas didelis privalumas – pavasarį nesant sausroms upės yra šiek tiek sraunesnės, lengviau praplaukiamos. Žinoma, tiems, kurie renkasi plaukimą Nerimi, tai nelabai aktualu, tačiau plaukiant Voke ar kai kuriomis Vilnios vietomis tai gali būti naudinga.

Plaukimas baidarėmis Vilniaus upėmis yra puiki pavasario pabaigos pramoga, suteikianti galimybę „įsivažiuoti“ į sezoną, pasiruošti aktyviam laisvalaikiui vasarą. Kviečiame tai daryti su mūsų baidarėmis!