Erasmus studentai ir baidarėsNemažai studentų, ypač atvykusiu iš toliau, sunkiai sugalvoja, ką veikti vasaros metu, kuomet daugelis studentiškų pramogų baigiasi. Mes siūlome baidarių nuomą Vilniuje ir greta jo. Dideliems būriams studentų puikiai tinka plaukimai Nerimi, o ekstremalesnių pojūčių ar labiau patyrę irkluotojai kviečiami išmėginti plaukimą Vilnele.

Baidarių nuoma Vilniuje neapsiriboja tik šiomis upės. Pietinėje ir pietrytinėje miesto dalyje teka Vokė – dar viena upė Vilniuje, kuri puikiai tinka plaukimui baidarėmis. Tiesa, tai kiek ekstremalesnė, tačiau kartu ir nuobodesnė upė, tekanti ne ypatingai vaizdingomis vietomis, tolokai nuo miesto centro, tad šią upė siūlome tik tiems studentams, kurie jau gana gerai susipažinę su Vilniumi ir nori pamatyti neatrastas, turistų ir svečių nelankomas Vilniaus vietas.

Prišvartuotos baidarėsVasaros metu ištuštėjus universitetams ir bendrabučiams kolegų plaukimui rasti gali būti sunkiau, tačiau siūlome nenusiminti – nesunkiai rasime Jums kompaniją, jei jaučiate, kad norite prisijungti prie didesnio būrio irkluotojų. Tai ne tik maloniau, įdomiau, bet kartu ir galimybė užmegzti naujas pažintis, sutikti įdomių žmonių, su kuriais galimas puikus pokalbis visos kelionės baidarėmis metu. Studentui tai puiki galimybė susipažinti ir su potencialiu darbdaviu – baidarėmis plaukia ir aukštas pareigas užimantys asmenys, ir verslo atstovai, ne tik studentai, nors tai ir labai nebrangi pramoga pačiame sostinės centre.

Studente, jei neturi ką veikti, įkalbink draugą ir leiskitės į plaukimą baidarėmis jau šiandien! Su mumis draugauja ERASMUS programos studentai, kurie pernai mėgavosi labai puikiu plaukimu Vilniuje.